Diligentia comparat divitias - Cyceron

A A A

Radca prawny Kraków

Kraków – usługi radcy prawnego

Radca prawny Kraków to hasło, pod którym znaleźć możecie Państwo usługi mojej kancelarii. Działam pod swoim nazwiskiem już kilkanaście lat jako radca prawny w związku z czym mogę legitymować się bardzo dużym doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej jaką Państwu oferuje. Jestem prawnikiem, który może reprezentować Państwa w sprawach z zakresu prawa cywilnego szeroko pojętego i właśnie na tym polu staram się regularnie rozwijać. Przede wszystkim jako radca prawny Kraków staram się oferować usługi, które zmierzają do obsługi prawnej przedsiębiorstw, w tym spółek stworzonych na podstawie Kodeksu Spółek Handlowych. Szeroka oferta to jedna z moich zalet. Poza tym warto jednak wspomnieć doświadczenie jakim mogę się pochwalić.

 

Do chwili obecnej współpracowałem z bardzo wieloma firmami, które potrzebowały kompleksowych usług prawnych. Dzięki temu dobrze znam wiele różnych branż, w których mogę zajmować się obsługą prawną firm. Wśród nich będzie między innymi: hotelarstwo, zarządzenie nieruchomościami, reklama, handel internetowy, usługi medyczne i wiele innych. W zakresie prac, które oferuję obsługiwanym przeze mnie przedsiębiorstwom jest między innymi: konstruowanie projektów umów, kontrola zgodności działania z prawem państwowym, reprezentowanie firmy w sprawach sądowych i wiele innych spraw, które bezpośrednio związane są z prawem. Jako radca prawny Kraków, wpisany na listę dyplomowanych radców, występuję w sądach dzięki czemu w sprawach, które dotyczą firmy jej właściciele nie muszą martwić się o reprezentację. Jeśli podejmuje się współpracy z jakąś firmą staram się oferować usługi, które będą dostosowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Jednocześnie podchodzę indywidualnie do wszystkich spraw, dzięki czemu zawsze mogę szukać najlepszego możliwego rozwiązania.

 

 

W swoich działaniach nie ograniczam się jednak tylko do obsługi prawnej firm. Pod hasłem radca prawny Kraków znaleźć mnie mogą również osoby fizyczne, które potrzebują pomocy prawnej i chcą być reprezentowane w sądzie przez doświadczonego prawnika, który działa między innymi na polu prawa cywilnego, prawa pracy czy prawa autorskiego.